Магазин Marathon пропонує величезний вибір одягу та взуття. Також серед товарів покупці можуть знайти аксесуари: окуляри, рюкзаки, спортивні товари, пляшки, термоси та інше.

Раді вітати вас у «Марафон», де ви можете купити брендовий одяг для активного відпочинку і повсякденного життя. Тут представлені високоякісні товари для спорту, гірськолижного туризму, різних похідних напрямків (трекінг, хайкинг і бекпекінг) і ін. Крім того, представлено одяг для чоловіків та жінок, а також дитячий гардероб (в тому числі речі для найменших членів сім’ї).

Мережа магазинів «Марафон» співпрацюєм з провідними світовими виробниками:  Jack Wolfskin, Asics, Puma, Nike, Fila, Regatta, Columbia, Rip Curl, Northland, Hi-Tec, Merrell і іншими. Всі вони славляться тим, що пропонують інноваційний підхід до виготовлення одягу і взуття, зокрема, використовують спеціальні технології для захисту від зовнішнього середовища: мембрани, просочення, функціональні мікроволокна тощо. Купуючи товари мережі, ви купуєте сертифіковану, оригінальну продукцію, яка відповідає всім стандартам якості.

«Марафон» — це якість і доступність кращого одягу