День народження мережі «Територія Сну»

Подарунки та акції до Дня народження Території Сну

В Території Сну просто обожнюють своїх клієнтів, тому пропонують найвигідніші програми лояльності та постійні знижки на хітові товари. На честь першого ювілею Території Сну компанія хоче поділитися радістю із новими та постійними клієнтами! Крім щедрих знижок на всі категорії товарів протягом жовтня ви можете взяти участь у безпрограшній лотереї, а також у розіграші подарункових сертифікатів на покупки в Території Сну. Список можливих сюрпризів, які ви можете отримати в Лотереї, просто неймовірний! Мережа магазинів здорового сну дарує тільки найкраще: починаючи від стильних декоративних подушок і закінчуючи топовим килимком Rabbit Sheepskin і ковдрою Sun Dream. Хочете випробувати удачу та отримати шанс виграти один із сертифікатів на покупку товарів в Території Сну? Тоді до 31 жовтня встигніть взяти участь у Розіграші!

Територія Сну — місце, в якому панує атмосфера затишку, спокою та гармонії. Тут цінують і поважають покупців, уважно вислуховують запити та пропонують лише те, що вам підходить. Територія Сну завжди надихається своїми клієнтами та працює, щоб зробити ваш сон якісним, а інтер’єр стильним!

Територія Сну: 10 років з любов’ю та турботою про ваш здоровий сон

Територія Сну — всеукраїнська мережа магазинів, у якій представлені товари для здорового сну та відпочинку. У жовтні 2021 року їм виповнюється 10 років! За цей період компанія сформувала власні принципи та цінності, яких буде дотримуватися і надалі. Територія Сну реалізує виключно якісні та перевірені товари від кращих українських та європейських виробників: Penelope, Othello, Viluta, Provence, Otto Matratzen Sport, Otto Matratzen, Dormini, Територія Сну. Мережа магазинів здорового сну забезпечує індивідуальний підхід до кожного покупця, враховуючи його потреби, запити та побажання. Територія Сну стала першою мережею з професійними консультаціями, орієнтованими на визначення потреб кожного клієнта. Саме такий підхід став запорукою вдалих покупок і задоволених покупців, які повертаються знову і знову!

У магазинах мережі приємний і затишний дизайн, тому відвідувачі із задоволенням затримуються тут, вивчаючи вибір ліжок, навіть якщо не планують здійснювати покупку в цей момент. І ми будемо раді, якщо ви захочете прийти в наші магазини просто полежати! Продавці-консультанти Території Сну — висококваліфіковані професіонали, які готові надати індивідуальну допомогу у виборі будь-якого товару. Їхня щирість, доброзичливість та уважність до деталей точно не залишать вас байдужими!

Переваги Території Сну:

  • 10 років на варті здорового, повноцінного сну та комфортного відпочинку;
  • 12 категорій товарів для сну, в яких представлено понад 100 найменувань товарів;
  • 34 офлайн-магазини в 18 містах України + інтернет-магазин;
  • сервіс безкоштовної доставки, можливість оформити розстрочку без переплат;
  • вигідна програма лояльності;
  • приблизно 40% товарів, які щодня беруть участь в акціях;
  • регулярне оновлення асортименту відповідно до останніх тенденцій та інновацій;
  • співпраця з перевіреними та надійними виробниками;
  • ідеальна відповідність ціни та якості;
  • безмежна любов до своєї справи!