Що відрізняє Ельдорадо?
Перш за все — спроба зробити ваші покупки максимально зручними, вигідними і радісними!
З моменту відкриття в 1999 році нашого першого магазину в Києві Ельдорадо незмінно дарує Українцям масу унікальних пропозицій і приємних емоцій.
Деякі наші постійні покупці досі згадують те, раніше небачене в столиці урочисте відкриття першого Ельдорадо на Хрещатику, яке тривало протягом 4 днів, протягом яких магазин був просто під зав’язку заповнений киянами … А вже в наступному році до щасливих покупців Ельдорадо приєднується Вінниця і Одеса, зростає і кількість столичних магазинів.

Перший гіпермаркет електроніки в Україні — це Ельдорадо!
Стрімко набираючи популярність по всій країні, Ельдорадо в 2003 р відкриває в Києві перший в Україні гіпермаркет електроніки і збільшує число своїх магазинів в 5 разів — до 32 торгових точок!
Було б можливим досягти такий розвиток без активної участі наших покупців? Звичайно, ні! Кращі новинки, вигідні ціни і цікаві бонуси, якісний сервіс і, звичайно, гарний настрій — все це щорічно привертає в Ельдорадо все більше українців, які приєднуються до нашого Клубу вигідних покупок Ельдорадо.
Відокремившись від іноземних засновників, в 2008 році Ельдорадо стає 100% українською компанією, яка незабаром приєднує до себе мережі «Домотехніка», «АБВ» і «МегаМакс», залучає консультантів провідних світових рітейлерів (BestBuy, Mediamarkt) і відкриває власний інтернет-магазин Eldorado . com.ua.

Мережа №1 в Україні — це Ельдорадо!
Новий етап розвитку починається в 2013 році після злиття з мережею «Технополіс» — з тих пір Ельдорадо стає роздрібною мережею електроніки і побутової техніки №1 по товарообігу в Україні.
Станом на 2016 рік вас очікують понад 150 магазинів Ельдорадо в більш ніж 60 містах по всій Україні, які пропонують чудовий вибір з 50 000 моделей сучасної персональної техніки Samsung, Nokia, HTC, LG, Sony, Philips, Asus та інших провідних виробників.
Крім того, в Ельдорадо для вас працює, також і спеціальна сервісна служба HiTechnic — яка завжди готова допомогти вам швидко налаштувати будь-яку техніку, встановити потрібні програми, провести діагностику або обслуговування максимально швидко і без зайвого клопоту!

Що далі?
Сьогодні — як і кожен день — лідер національного ринку, компанія Ельдорадо пропонує вам кращу світову електроніку, піклуючись при цьому про комфорт, приємні враження та вигідну ціну всіх ваших покупок.
Саме тому ми активно впроваджуємо в Україні інноваційний формат мультиканального продажу — OmniChannel — який дозволяє в будь-який час вибирати, порівнювати, купувати, а при необхідності і повертати будь-які товари Ельдорадо найбільш зручним для вас способом за єдиними цінами: в будь-якому магазині або в онлайні.
Є питання? Будь ласка, телефонуйте в нашу інформаційну службу, а також сміливо звертайтеся за консультацією до менеджерів в будь-якому нашому магазині. Адже співробітники Ельдорадо — це головні двигуни нашого успіху! Саме завдяки високому професіоналізму, залученості і активності членів нашої команди Ельдорадо був і залишається улюбленим партнером мільйонів українців.

Порівняйте самі — Ваше Ельдорадо чекає Вас