Реновація ТРЦ «Екватор» в м. Бердянськ. «RAU Expro-2020»

Мережа ТРЦ «Екватор» найближчим часом розпочинає реконструкцію свого найпівденнішого об’єкта в м. Бердянськ, яка виведе його на якісно новий рівень, додасть унікальності та дозволить закріпити лідируючі позиції в місті.

У вересня концепцію оновленого торгового центру було презентовано на виставці індустрії рітейлу і девелопменту «RAU Expro-2020».

«Завдяки реконструкції та рестайлінгу ТРЦ «Екватор» в м. Бердянськ, ми плануємо створити місце, куди жителі та гості міста приходитимуть за покупками, які задовільнять потреби кожного відвідувача. Реалізація проекту передбачає комплексний підхід до оновлення вже сформованого міського середовища», — коментує операційний директор мережі ТРЦ «Екватор» Лариса Первіненко.

Орендний підрозділ холдингу вже проводить активний попередній брокерідж проекту.

Оновлена концепція торговельного центру передбачає облаштування кругової галереї, що дозволить розширити асортименту матрицю товарів та послуг, шляхом збільшення кількості орендних секцій та залученням нових, мережевих магазинів, які ще не працюють в Бердянську.

Маркетингова стратегія розвитку оновленого ТРЦ  направлена на укріплення позиціонування  ТРЦ Екватор в регіоні, покращення інформованості жителів регіону про доступність існуючих та майбутніх сервісів, — це  розвиток соціальних мереж та різних каналів комунікації,  маркетингові дослідження, робота з цільовою аудиторією.

 «Популярність м. Бердянськ, як курортного міста, зростає з року в рік. Щоденна відвідуваність в період з травня по вересень складає більше 7 000 чол. на день, тому ми вбачаємо перспективи розвитку не тільки для самого ТРЦ, як об’єкту нерухомості, а й  для наших вже існуючих та  майбутніх партнерів, мережевих операторів», — зауважує Лариса Первіненко.

Завдяки зручному розташуванню ТРЦ в місті, до нього комфортно дістатися

безкоштовними експресами ТРЦ,  громадським транспортом або своїм автомобілем, паркінг дозволяє розмістити 1000 авто.

 

ТРЦ «Екватор» в м. Бердянськ – регіонального масштабу

GBA – 17 800 м², GLA – 14 900 м²

Режим роботи ТРЦ «Екватор»: з 10:00 до 22:00 щоденно.

Довідка:

Мережа ТРЦ «Екватор» — одна з найбільших мереж торгово-розважальних центрів (7 ТРЦ) в Україні, створена для підвищення якості життя та відпочинку мешканців Рівного, Полтави, Чернівців, Харкова та Бердянська.

Сукупні:

GBA – 144 675 м²

GLA – 102 624 м²

Торгові центри під брендом «Екватор» щорічно відвідують понад 20 млн людей.