Як і в якому одязі краще зустрічати 2021 рік Металевого бика

Бик — це поважний, спокійний і благородний персонаж, він не любить брехні та гри на публіку. Святкувати новий 2021 рік краще всього в колі рідних та близьких, в затишній сімейній обстановці. Влаштуйте справжнє свято, покличте друзів і рідних, приготуйте багато різного частування і закотіть веселу домашню вечірку! Символ року Бик такий підхід обов’язково оцінить і подарує господарям гостинного будинку успіх у всьому.

Рік Білого Металевого Бика зустрічати слід в образах світлого і сріблястого кольору. Це можуть бути легкі міні-сукні в світлих відтінках, які злегка розведені металевим блиском, присутнім також в туфлях і аксесуарах.

До речі, ялинку і будинок теж краще прикрасити серпантином, мішурою та іграшками білого і металевого кольору. Головне — не надягайте червоного і взагалі краще відкладіть на потім яскраві вбрання — вони можуть привести бика в лють.

Головний принцип — поменше кричущих надмірностей, кислотних кольорів і химерності, елегантна стриманість і свобода рухів в пріоритеті в святкову ніч 2021.