Мережа аптек «КЛАСНА АПТЕКА»- це компанія, що здійснює діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та товарами медичного призначення, у якої є власний online сервіс «S-Apteka», і в якій представлений широкий асортимент лікарських засобів, лікувальної і декоративної косметики, товарів для догляду за шкірою і тілом за вигідними цінами. Мережа нараховує понад 60 аптечних закладів, завдяки чому замовлення можна отримати в найближчій Вам аптеці.

Мета нашої компанії  — поліпшити якість життя і здоров’я людей, за допомогою надання найбільш якісних та вигідних медикаментів, які можна придбати у будь-якій аптеці нашої мережі або замовити доставку кур’єром. Аптека має одну з основних переваг, а саме можливість здійснювати замовлення в режимі online.

Online сервіс «S-Apteka» здійснює автоматичний підбір необхідних Вам товарів відразу за кількома критеріями: ціна, місцезнаходження аптеки, наявність товару. На нашому сайті Ви можете першими дізнаватися про акції та знижки на товари. Інформація оновлюється постійно, що дозволяє завжди бути в курсі діючих акцій і знижок.

Мережа аптек «КЛАСНА АПТЕКА» має змогу ознайомити Вас з широким асортиментом лікарських засобів, косметичних засобів, медичної техніки, засобів гігієни, засобів для догляду за немовлям і інших аптечних товарів. Весь товар перед реалізацією кінцевому споживачеві проходить ретельну перевірку на термін придатності.

Наші консультанти і провізори володіють високим професіоналізмом, регулярно підвищують свій рівень кваліфікації і дадуть відповіді на всі запитання.

Чекаємо на Вас у Мережі аптек «КЛАСНА АПТЕКА»!