Історія солярій-клубів «Sun Rise» починається в далекому 2003 році, коли любителі красивої та рівномірної засмаги ще нічого не знали про солярії. Всі дівчата знають, що гарна засмага надає шкірі незрівнянний спокусливий вигляд і хотілося б мати красиву шкіру цілий рік. Але чекати літа дуже довго, а солярії в салонах краси були сумнівної якості. Ось тоді ми і вирішили представити до уваги Харків’ян перший професійний солярій-клуб в Харкові.
На сьогоднішній день це найуспішніша мережа солярій-клубів в Україні та включає в себе 6 закладів з професійним обладнанням та персоналом. За роки роботи нашими відвідувачами стали понад 120 тисяч осіб. Sun Rise рекомендують і позиціонують як безпечну і професійну мережу солярій-клубів.

Однією з найважливіших переваг в порівнянні з іншими студіями засмаги це те, що в Sun Rise встановлені найсучасніші моделі соляріїв від провідних виробників в світі — MEGASUN і ERGOLINE. З появою нових моделей і технологій в області професійної засмаги, асортимент обладнання в клубах Sun Rise постійно оновлюється. Обладнання безпечне для організму, а потужність, кількість і якість ламп дозволять скоротити час і гроші на похід в солярій до 50% (в порівнянні з іншими моделями соляріїв, які запропоновані в Україні). Ми встановлюємо в своїх соляріях тільки ексклюзивні лампи класу «Преміум» з відсутністю небезпечних для шкіри променів. Їх заміна відбувається не пізніше 85% встановленого виробником терміну служби, що гарантує якість і безпеку засмаги. Повноцінний сеанс в наших соляріях триває всього 4-6 хвилин, що кардинально відрізняє нас від конкурентів.
Так само у всіх солярій-клубах Sun Rise представлені професійні косметичні засоби німецької торгової марки PEAU D ‘OR — засоби для засмаги в соляріях, які дозволять Вам отримати ідеальний результат, одночасно захищаючи і доглядаючи за шкірою під час засмаги. Тобто відвідавши один з солярій-клубів «Sun Rise» ви отримуєте гарну, рівномірну, безпечну засмагу в найкоротші терміни.

Для членів клубу передбачена система лояльності, яка надає нашим постійним клієнтам масу знижок і подарунків, дозволяючи скоротити витрати на засмагу до 50%. Солярій-клуби Sun Rise працюють для того, щоб Ви могли швидко і комфортно отримати якісну та безпечну засмагу.