Про нас

Екватор — центр яскравих подій!

 

«Екватор» об’єднує яскравий шопінг і цікаве дозвілля для всієї родини.

ТРЦ «Екватор» — це одна з найбільших мереж торгово-розважальних центрів в Україні, створена для підвищення якості життя та відпочинку мешканців Рівного, Полтави, Чернцівців, Харкова та Бердянська.

Сукупна

GBA – 144 675 м²

GLA – 102 624 м²

Більше 20 млн. людей щорічно відвідують торгові центри під брендом «Екватор».

Наші відвідувачі – це найбільша наша цінність, і ми вважаємо своїм обов’язком забезпечити кожного покупця найякіснішим сервісом, шопінгом та продукцією.

Для зручності своїх відвідувачів ТРЦ «Екватор» пропонує велику, зручну та безкоштовну парковку і найбільші продуктові Гіпермаркети «Велмарт».

Графік роботи ТРЦ «Екватор»: з 10:00 до 22:00 щодня.

Програми розважальних заходів включають різноманітні активності для дорослих і дітей: шоу-програми, циркові виступи, виставки, концерти українських зірок, конкурси, спортивні змагання національного масштабу, фестивалі і багато іншого. Екватор-центр яскравих розваг.

До Ваших послуг активні, спортивні та драйвові розваги: боулінг-клуб «Турбіна» та льодова ковзанка. Втомилися від фізичних навантажень, покупок і зголодніли? Ласкаво просимо в зону фаст-фудів з українською, європейською та східною кухнею, а також у затишні кав’ярні, в яких можна поспілкуватися, мрійливо попиваючи ароматну каву і улюблені коктейлі.

Екватор об’єднує яскравий шопінг і веселе незабутнє дозвілля для всієї родини.

Екватор — велика національна мережа торгово-розважальних центрів, створена для комфорту і задоволення кожного свого відвідувача, яка об’єднує яскравий шопінг і веселе незабутнє дозвілля для всієї родини.