Шахові етюди в «Екваторі»

23 квітня в стінах торговельно-розважального центру «Екватор» у Полтаві відбувся Відкритий міський командний турнір з шахів (рапід) за сприянням Полтавської обласної федерації шахів та її Президента Григорія Щербова. Організатором турніру виступили ТРЦ «Екватор» та дитячий розважальний центр «Мультіпарк». У змаганнях взяло участь 42 команди (84 учасники). Цього разу за призові місця змагались команди в складі дітей та їх батьків. Організатори відмічають, що старше покоління  було дуже зацікавлене процесом та залюбки долучилось до інтелектуального розвитку суспільства України.

Відкритий шаховий турнір в ТРЦ «Екватор» проводиться вже вдруге. Основною метою проведення турніру було зміцнення командного духу дітей та батьків під час гри у шахи,  виховування любові до гри у шахи, почуття дружби, взаємовиручки популяризація інтелектуального спорту серед молоді та дорослого населення, їх заохочення до формування гарних звичок. В ТРЦ «Екватор» відмічають, що гра в шахи – це безумовний світовий тренд, що знаходиться поза часом та залишається популярним серед людей різного віку, є гідною заміною гаджетам та способом абстрагуватись від реальності сьогодення. За допомогою гри в шахи можна навчитись контролювати свій емоційний стан та здобути собі нове хобі.

Турнір пройшов в сім турів, за результатами яких, було визначено 3 пари переможців, які отримали цінні призи від організаторів:

  • 1 місце – Солінський Дмитро та Блоха Ярослав
  • 2 місце – Руденко Тарас і Руденко Олександр
  • 3 місце – Щербак Кирило і Щербак Дарина

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог! Усім учасникам вручили дипломи та подарунки від ДРЦ «Мультіпарк».

Шаховий турнір в «Екваторі» — це новий формат івентів у ТРЦ «Екватор», що вже став традиційним. Полтавчани чудово провели час та отримали приємні подаруночки від партнерів заходу. Організатори турніру отримали безліч позитивних відгуків та запитів на проведення подібних зустрічей. В організації спільних заходів велике значення має згуртованість організаторів та партнерів – кожен хотів долучитись до соціального інтелектуального проекту та зробити внесок у розвиток суспільства. ТРЦ «Екватор» висловлює подяку дитячому розважальному центру «Мультіпарк», Полтавській обласній федерації шахів та партнерам — ресторану Graan, магзинам «Ябко» та «Акварель», кінотеатру Multiplex, атракціону віртуальної реальності D Tech VR, ігровій зоні Igroteka Gamer, кондитерській компанії Pichkar Sweet та постачальнику питної води Golfstream за можливість бути частинкою суспільного життя.

Наше місто з нетерпінням чекатиме нових інтелектуальних зустрічей, де можна здобути новий досвід, завести корисні знайомства та об’єднатись заради однієї спільної мети.

Слідкуйте за новинами ТРЦ «Екватор», щоб не пропустити анонси нових культурних заходів!