Святкове відкриття оновленого «Велмарт»

Відкриття нових магазинів та ресторанів у нинішніх реаліях — справжня подія. Більшість із нас сумували за живими зустрічами, походами у ТРЦ та шопінгом, коли можна трішки відволіктися від буденності та цікаво провести час.

Не секрет, що у нас в Полтаві одним з найкращих вважається ТРЦ «Екватор», загальною площею 30 300 м². Він навіть тричі був признаний найкращим у місті за версією національної премії Retail Awards. Для багатьох ТРЦ «Екватор» став місцем щоденного відвідування, адже на його території працює величезний гіпермаркет «Велмарт», де можна купити усе необхідне.

5 червня о 12.00 гіпермаркет «Велмарт» проводить святкове відкриття оновленого магазину, який об’єднає під одним дахом понад 25 000 товарів, власну пекарню з новеньким тандиром, новітні м’ясне та рибне виробництва з коптильнями. А головною «фішкою» оновленого магазину стане стильний авторський фудкорт з відкритою кухнею. Приємний бонус 5 та 6 червня — 15% знижка на меню фудкорту (окрім кави, алкогольних та безалкогольних напоїв).

Перші 2 000 покупцям, які здійснять покупки на суму понад 500 грн, отримають хороші подарунки від партнерів «Велмарт» та самого магазину. У день відкриття на покупців також чекають безпрецедентні знижки на товари до -50% та смачні дегустації продукції власного виробництва.

Сподіваємося, що таких подій у Полтаві ставатиме все більше і місто стане центром яскравих подій.

До зустрічі у «Велмарт» 5 червня! Відкриття о 12.00