Велмарт запустив лінійку айс кави

Для більшості українців ранок традиційно починається із чашечки ароматної кави. За статистикою людина випиває до 15 чашок кави на тиждень, а з настанням літа ця цифра зростає, адже стрімкої популярності набувають холодні кавові напої.

«Велмарт» один із перших серед ритейлерів запустив продаж айс кави у своїх гіпермаркетах, бо відповідати запитам покупців та задовольняти їх потреби є пріоритетним завданням мережі. Щоб споживачі отримали якісний продукт та неперевершений смак айс кави до участі в проєкті був запрошений відомий бармен,  амбасадор MONIN, амбасадор  ProBar Олександр Сластін.

«Ми з командою Велмарт пропрацювали цікавий формат та розробили  кавовий лимонад з маракуєю, айс лате з солоною карамеллю та айс капучино з солоною карамелю. Це досконалий баланс смаку та аромату, що бадьорить та тамує спрагу одночасно у спекотну літню пору. Я задоволений результатом», — говорить Олександр Сластін.

 

Наразі лінійка айс кави представлена трьома позиціями: айс капучино солона карамель, айс лате солона карамель, кавовий лимонад з маракуєю.

Спробувати айс каву можна в магазині «Велмарт», ТРЦ «Екватор», вул.Ковпака 26, завітавши в зону фуд-корту. Вартість напою 39 грн за порцію 300 мл.

Нова лінійка айс кави доповнює традиційно улюблену каву покупців Graan, яку пропонує мережа.

Обирайте свій заряд свіжості та енергії у Велмарт!