ГОЛОВНІ ТРЕНДИ СЕЗОНУ ВЕСНА-ЛІТО’21

2020 рік запам’ятався не лише пандемією, але й багаточисленними протестами. Карантин багатьом подарував унікальну можливість пригальмувати, озирнутися навколо, замислитися і зрозуміти, що все зовсім не так, як того хотілося б. А за бажане варто боротися!

Дизайнери також не обійшлися без призивів та лозунгів в створенні одягу – миротворчих, суспільних  та просто життєстверджувальних. Якщо віриш у щось, чому б не заявити про це без слів?

Сон-час

Пандемія та глобальний локдаун не могли не вплинути на хід творчої думки. Час, проведений вдома, надихнув дизайнерів перетворити ковдри, подушки та простирадла в модні бра, пальта та накидки.

Прозора максі-туніка

До літа 2021 року всі точно встигнуть скучити за безтурботними морськими променадами. Уява малює картину тривалих прогулянок в супроводі освіжаючого бризу і білосніжних чайок. Довга туніка із легкої тканини ідеально доповнить цей сценарій мрії. Такі сукні були помічені в кожній третій колекції відомих дизайнерів.

Базовий топ та незвичні штани

Вже цією весною ультрамодні акцентні брюки варто носити виключно з білою «алкоголічкою». Впевнені, ця елементарна формула не раз стане в пригоді під час зборів перед шаленою вечіркою.

Бра в офіс

Офісний костюм в новому сезоні рекомендують носити з лаконічним бра, як це любить носити Хейлі Бібер. Прийом зовсім не новий, та такий улюблений багатьма дизайнерами.

Модний лікар

Якби дизайнери придумували форму працівникам охорони здоров’я, то вона б виглядала саме так: воротнички, накрохмалені сарафани, пальто з широкими плечима та костюми-двійки. В новому сезоні – це один з найактуальніших образів.

Нарядний спорт

В цьому сезоні краща пара спортивним штанцям —  зовсім не худі, а коктейльні топи та сміливі боді з вирізами. Це може бути як романтична версія, так і максимально відверта. А якщо образ ще й доповнити взуттям на підборах – вийде ідеальний стиль для вечірок, яких, сподіваємося, в 2021 році буде значно більше.