My default image

MTA

MTA – відома в Україні мережа магазинів і сервісних центрів, плюс – національний інтернет-магазин mta,ua.

Компанія працює з 2001 року, старанно вибудовуючи відносини зі своїми покупцями та клієнтами. Все для того, щоб завоювати вашу довіру. А високі рейтингові показники: 4.6 із 5, на зовнішніх майданчиках – 9.2 з 10 балів – неабияк надихають.

Тут можна придбати сучасний телефон, навушники, смарт-годинник, ноутбук, електросамокат, квадрокоптер чи робот-пилосос. Словом, будь-які гаджети й аксесуари, цифрову, комп’ютерну та побутову техніку; технологічні автотовари, інструменти, пристрої для здоров’я і краси, подарунки дітям та більше 100 000 позицій лише від перевірених виробників.

Зручні та вигідні покупки

Досвідчені продавці МТА детально проконсультують вас, все налаштують, встановлять програмне забезпечення й перенесуть важливу інформацію зі старого гаджета на новий. Скористатись таким сервісом можуть і клієнти інтернет-магазину.  До речі, якщо вам також зручніше робити замовлення на сайті, можете, за бажанням, забрати замовлений товар у найближчому магазині.

Кешбек-сервіс дарує від 1% до 20% з кожної покупки для вигідного здійснення наступної. А акції, розіграші, подарунки й безкоштовні послуги – приємна додаткова вигода.

Щодо популярної програми обміну МТА – в магазині приймуть не тільки ваш старий смартфон, але й планшет, смарт-годинник, приставку PS4, гаджети Apple. Їх вартість буде врахована під час нових покупок чи просто запропонують готівку.

Сервісні центри і страхова програма МТА

Коли техніка виходить з ладу, це завжди невчасно. Тому, навіть після закінчення гарантійного терміну, можна скористатися  платним професійним обслуговуванням. Серед переваг сервісних центрів МТА:

  • детальна безкоштовна діагностика,
  • швидке та термінове виконання ремонту,
  • підбір запчастин,
  • гарантія на ремонт і роботу майстра – 6 місяців,
  • налаштування й комплексне тестування техніки.

Тут усунуть несправності не тільки цифрової, комп’ютерної чи побутової техніки, але й відеореєстратора, електросамоката, повербанка, блендера, мультиварки, зволожувача повітря тощо. На час ремонту смартфона – запропонують підмінну модель.

Аби почуватися спокійно після закінчення гарантії, існує додаткова страхова програма МТА. За її умовами, ви маєте можливість безкоштовно відремонтувати техніку в сервісному центрі чи обміняти її.