My default image

МУЛЬТІПАРК

«Мультіпарк» — найбільший в Західній Україні сімейно-розважальний комплекс європейського формату.

В першому сімейно-розважальному центрі європейського формату “Мультіпарк” діють понад сорок десятків різноманітних ігрових автоматів, роллердром, електричний автодром, аерохокей, а для найменших –  дитячий лабіринт. Крім того, на території діє кафетерій із власною кухнею. Цікаво тут буде усім без винятку – і малечі, і навіть дорослим, адже у “Мультіпарку” вони можуть знайти розваги на будь-який смак та гаманець.

Поки діти зайняті іграми, батьки можуть робити покупки, адже за малечею приглянуть привітні працівники закладу. Адміністрація центру також подбала про безпеку відвідувачів: тут завжди є чергова медсестра.

Для того, аби скористатися послугами “Мультіпарку”, варто лише придбати спеціальну картку вартістю 10 грн та покласти на неї гроші. За допомогою цієї картки можна розрахуватися за усі види атракціонів. Система є дуже зручною, оскільки картка є постійною і можна скористатися нею в будь-який час. Для цього достатьньо лише поповнити її на необхідну сумму.

Формування родинних цінностей підштовхує сім’ї до спільного проведення часу, вибору відпочинку, який буде до вподоби всім членам родини. Тож завітайте до сімейно-розважального центру “Мультіпарк” та проведіть незабутній день всією сім’єю! Чекаємо вас».