ТРЦ «Екватор» — центр яскравих подій!

Зробивши невелику перерву в проведенні масштабних розважальних заходів ТРЦ «Екватор» поступово повертає свої заплановані програми.
Під час карантину деякі формати івентів були змінені у зв’язку із вимогами МОЗ України, як наприклад концерт гурту «Без Обмежень» на парковці ТРЦ у м. Полтава.
ТРЦ «Екватор» виступив одним із партнерів заходу та надав свою парковку для розміщення сцени та глядачів з авто, які мали змогу дивитись та слухати живий концерт гурту з салонів свої авто, або біля них, дотримуючись дистанції та перебуваючи в масці.
На жаль, у 2020 році не відбулись щорічні Велопробіги та було скасовано ряд масштабних розважальних заходів, такі як «Літо в Екваторі», «Битва Хорів» у м. Полтава та деякі виступи зірок на День Захисту Дітей та День Знань.
Ми з великим нетерпінням чекаємо на повне відновлення всіх програм та заходів, і на остаточне зняття карантинних обмежень. В наших планах багато розважальних, спортивних та освітніх подій, які підтверджують наше кредо – ТРЦ «Екватор» є центром яскравих подій!