УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ «ФАЙНІ ТРАДИЦІЇ»

ОФІЦІЙНІ УМОВИ УЧАСТІ В РЕКЛАМНО-МАРКЕТИНГОВІЙ АКЦІЇ

під назвою «ФАЙНІ ТРАДИЦІЇ»

 

Під рекламно-маркетинговою акцією «ФАЙНІ ТРАДИЦІЇ» розуміється розіграш права на отримання Подарунку — Apple iPhone 14, надалі за текстом – «Розіграш» або «Акція».

Розіграш проводиться у відповідності з умовами даних Правил (Офіційних умов) (надалі в контексті цього документу Офіційні умови також вважаються Правилами).

 

 1. Сторони Розіграшу:

1.1. Учасником Розіграшу є споживач – повнолітня фізична особа, яка під час дії Розіграшу здійснила купівлю будь-яких товарів на суму від 800 гривень одним чеком у будь-яких торговельних об’єктах, що здійснюють господарську діяльність в ТРЦ «Екватор» за адресою: м. Рівне, вул. Кулика і Гудачека, 23, та зареєструвалася в установленому порядку.

1.2. Особи, що стають Учасниками розіграшу, реєстраційною дією підтверджують право на участь у Розіграші та погоджуються з цими Правилами, та надають згоду у подальшому оформлювати  договірні відносини Організатора з Учасниками.

1.3. Організатор Розіграшу – ФОП Коробкова Ольга Олегівна, що знаходиться за адресою: ­­­­ м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 3.

1.4. Замовником рекламно-маркетингової акції «ФАЙНІ ТРАДИЦІЇ» виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «ВК Девелопмент», що знаходиться за адресою: м. Київ, Залізничне шосе, буд.57.

 

 1. Територія проведення і тривалість Розіграшу.

Розіграш проводиться на території ТРЦ «Екватор», що розташований за адресою: м. Рівне, вул. Кулика і Гудачека, 23  (далі – ТРЦ) і включатиме:

 • Реєстрація Учасників проводиться в період з 14 жовтня по 29 жовтня 2023 року до 16:00
 • Розіграш головного Призу проводиться 29 жовтня 2023 року о 17:00 годині.

 

 1. Продукція, що бере участь в Розіграші

3.1. В Розіграші беруть участь товари усіх торговельних об’єктів, що здійснюють господарську діяльність в ТРЦ «Екватор» за адресою: м. Рівне, вул. Кулика і Гудачека, 23

 

 1. Призовий фонд Акції

4.1. Призом Акції є: подарунковий сертифікат на отримання Apple iPhone 14. Під отриманням Призу слід розуміти придбання Подарункового Сертифікату встановленого зразка за 0,01 грн. за результатами розіграшу, проведеного  Організаторами Акції та за умови дотримання умов Правил Акції.

4.2. Призовий фонд Акції обмежений.

4.3. Замовник Акції залишає за собою право збільшити/зменшити загальний Призовий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені даними Правилами, або підвищити вартість наявних Призів Акції. Якщо такі зміни будуть мати місце, Замовник Акції повідомляє про них в порядку, передбаченому в п. 10.1. цих Правил.

4.4. Призи Акції можуть бути отримані Переможцями Акції, тільки на умовах, визначених у цих Правилах.

4.5. Приз поверненню чи обміну не підлягає.

4.6. Замовник не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Призу, Замовник не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ Переможцем і прав на одержання Призу. Замовник не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

4.7. Замовник не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, в тому числі, але не виключно: оголошення повітряної тривоги, ракетної, хімічної, радіаційної небезпеки, оголошення загрози артилерійського обстрілу та евакуації, планові та/або екстрені відключення світла, тощо), карантинні обмеження задля запобігання поширення епідемій, інші непідвладні контролю з боку Замовника, що перешкоджають проведення Розіграшу та врученню Призу.

4.8. Замовник не відповідає за будь-які витрати Переможця, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Призу.

4.9. Замовник/ Виконавець має право:

—       відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;

—       відмовити у видачі Призу Переможцю, який не виконав умови, необхідні для отримання такого Призу, згідно цих Правил.

4.10. Замовник не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними.

4.11. У разі відсутності у Переможця можливості/бажання використати/отримати Приз з причин, які не залежать від Замовника та Організатора, Замовник і Організатор не сплачують Переможцю жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання Призу.

4.12. Заміна Призу іншими товарами/послугами не допускається.
Увага! Замовник Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Переможця шляхом розміщення інформації на сайті ekvator.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах.

 

 1. Право на участь у Розіграші

5.1. Брати участь в Розіграші можуть усі громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Розіграшу виповнилось 18 років.

УВАГА! Не визнаються Учасниками Розіграшу та не можуть брати участь працівники ТРЦ «Екватор» або представники орендарів (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Розіграшу та обслуговування ТРЦ, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Розіграшу, орендарів ТРЦ.

 

 1. Порядок участі у Розіграші

6.1. Для участі в Розіграші необхідно:

6.1.1. Протягом дії Акції у період з 14 жовтня 2023 року до 16:00 години 29 жовтня 2023 року необхідно придбати Товари, що наведені в п. 3.1. даних Правил виключно в ТРЦ «Екватор», за адресою, вказаною в п.2.1., що має бути підтверджено наявністю розрахункових документів (належно оформлених фіскальних або товарних чеків).

УВАГА! Юридичні особи не можуть брати участь в Розіграші.

6.1.2. Щоб стати учасником Розіграшу покупцю необхідно здійснити покупку на суму від 800 грн. одним чеком та зареєструвати розрахунковий документ, що підтверджують здійснення покупки, яка відповідає умовам Акції у реєстраційній формі з 14 жовтня 2023 року до 16:00 години 29 жовтня 2023 року.

До участі в розіграші допускаються лише розрахункові документи (чеки) учасника Акції з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції, та Картки, що підтверджують реєстрацію в Акції, заповнені згідно умов цих Правил. Один унікальний чек має бути зареєстрований лише один раз.

Не відповідають умовам Акції наступні розрахункові документи (фіскальні або товарні чеки):

—      які було отримано під час покупок, що були здійснені до або після періоду проведення Акції;

—      які зареєстровані повторно;

—      неналежним чином оформлені;

—      розрахункові документи суб’єктів підприємництва магазини яких не знаходяться на території ТРЦ.

УВАГА! Кількість шансів на одного Учасника не обмежена – учасники мають можливість реєструвати необмежену кількість чеків, згідно до Офіційних умов Розіграшу.

6.1.3. На сайті ekvator.ua для онлайн реєстрації учасник повинен заповнити персональну реєстраційну анкету учасника Акції, що містить особисту інформацію учасника — П.І.Б., контактний телефон, тощо (надалі – «Картка»).

Після того, як Картку буде заповнено учасником Акції відповідно до даних Правил та обробки і перевірки на правильність заповнення Картки, учасник Акції отримує право на участь у розіграші.

6.1.4. До участі в Розіграші допускаються лише чеки учасника з датою та часом, які відповідають періоду проведення Розіграшу, та заповнені згідно п. 2.

6.1.5. Усі анкети, заповнені належним чином, мають право на участь у розіграші подарунків та головного Призу.

6.1.6 Учасники Розіграшу обов’язково зберігають зареєстровані розрахункові документи для підтвердження участі в Акції.

 

 1. Проведення Розіграшу.

7.1.  Розіграш відбудеться 29 жовтня 2023 року о 17:00 за адресою, зазначеною у пункті 2.1. на головній сцені ТРЦ «Екватор» та онлайн  у прямому ефірі Інстаграм сторінки ТРЦ «Екватор» @ekvator_trc (присутність не обов’язкова)

 7.2. Визначення переможця по проведенню Розіграшу буде здійснено за випадковою ймовірністю на головній сцені ТРЦ за допомогою сервісу Random.org серед номерів карток учасників, що приймають участь в Акції, під час якого визначаються всі Переможці Акції в один день.
7.3. Переможець буде повідомлений про перемогу в Розіграші одразу, під час заходу, що відбудеться 29 жовтня 2023 р. о 17:00. Присутність учасника Розіграшу в місці розіграшу не є обов’язковою умовою для отримання права одержати приз Apple iPhone 14. Якщо Учасник відсутній у вказаний час в місці розіграшу за адресою, зазначеною у пункті 2.1., ведучий телефонує за номером телефону, вказаному у картці учасника. Якщо Учасник не відповідає на телефонний дзвінок (максимальна кількість дзвінків не перевищує 3 рази), ведучий має право визначити іншого переможця розіграшу. Участь в Розіграші приймають інші Учасники, яких буде визначено за випадковою ймовірністю на головній сцені ТРЦ за допомогою сервісу Random.org серед номерів карток учасників.

7.4. Переможець Розіграшу зобов’язаний пред’явити представникам Замовника оригінал свого паспорту, ідентифікаційного податкового номеру та надати оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції, виключно для ознайомлення та перевірки дотримання Учасником Акції всіх умов Акції.

Пред’явлення Учасником оригіналів документів  є обов’язковою умовою для отримання права на отримання подарункового сертифікату на отримання Apple iPhone 14 та надати оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції, виключно для ознайомлення та перевірки дотримання Учасником Акції всіх умов Акції.

7.5. Право на отримання подарунку Apple iPhone 14 не підлягає компенсації у грошовому еквіваленті.

7.6. Вручення Призу здійснюється Виконавцем протягом тридцяти календарних днів з моменту проведення Розіграшу і визначення Переможця.

7.7. Увага! Замовник Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Переможця шляхом розміщення інформації на сайті ekvator.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах.

 1. Відповідальність.

8.1. Організатор Розіграшу не несе відповідальності за непроведення/нездійснення Розіграшу у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежа, повінь, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, в тому числі, але не виключно: оголошення повітряної тривоги, ракетної, хімічної, радіаційної небезпеки, оголошення загрози артилерійського обстрілу та евакуації, планові та/або екстрені відключення світла, тощо), карантинні обмеження задля запобігання поширення епідемій, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця, що перешкоджають проведення Розіграшу та врученню Призу.

8.2. Організатор Розіграшу не несе відповідальність за неможливість отримання Учасником Розіграшу з будь-яких причин, які не залежать від Організатора, в т.ч. з причини неявки чи запізнення на Розіграш, зазначення Учасником Розіграшу неправильних/або неповних персональних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Розіграшу. При цьому такий учасник Розіграшу позбавляється права на отримання від Організатора Розіграшу будь-якої компенсації.

 

 1. Прикінцеві положення

9.1. Всі результати Розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.

9.2. Організатор Розіграшу не вступає у суперечки з-поміж самих учасників щодо визначення їх претендентами на отримання акційних переваг.

9.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов (Правил), і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Розіграшу відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Розіграшу є остаточним і не підлягає оскарженню. Замовник/Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання виграшу.

9.4. Учасники Розіграшу погоджуються, що їх особисті дані, які були надані Організатору, а також фіксація самого процесу Розіграшу, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується.

9.5. Порушення Правил проведення Розіграшу або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченої чинними Офіційними умовами акційних переваг.

 

 1. Інші умови

10.1. Замовник залишає за собою право змінити дані правила, дату та час проведення розіграшу та визначення Переможця, інші умови. Інформацію про змінену дату визначення Переможців можна буде дізнатися на офіційному сайті ekvator.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах.

10.2. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:

10.2.1. Власником персональних даних Переможців Акції є Замовник.

10.2.2. Персональні дані Переможця обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових та рекламних відносин.

10.2.3. З метою обробки персональних даних, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, ідентифікаційний код, адреса реєстрації.

10.2.4. З персональними даними будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.

10.2.5. Розпорядником персональних даних учасників та Переможців Акції є Організатор та будь-які залучені Організатором треті особи та , їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом.

10.2.6. Персональні дані Переможця без отримання від нього окремої згоди та/або повідомлення їх не можуть бути передані третім особам. Окрім того, передача третім особам персональних даних переможця без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (коли це потрібно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.