Відновлення роботи лялькового театру

Чудові новини дня наших маленьких відвідувачів ТРЦ «Екватор»!

Ми відновлюємо щонедільні покази вистав лялькового театру на головній сцені.

Запршуємо на цікаві та пізнавальні спектаклі! Початок о 13:00.

 

В червні на малечу чекають такі вистави:

 

6 червня «Не їжачок»

Вистава «Не їжачок» – це неймовірно захоплююча і повчальна історія, добра і розумна, дуже проста та всім зрозуміла й актуальна для будь-якого віку.

Це історія про маленького невпевненого у собі Їжачка, що дуже хоче дружити та гратися з Білкою і Зайцем. Заєць же відмовляється з ним грати, а все тому, що він колючий і не схожий на них. Схвильований і розгублений Їжачок не знає, що йому робити… Тож як тільки з’являється можливість змінитися, він вирішує стати таким, як усі – м’яким і пухнастим.

Та чи допоможе це йому? Адже намагаючись догодити кожному – непомітно втрачаєш себе…

 

13 червня «Пан Коцький»

Ну що можна сказати?.. Ледар. Та й кому взагалі потрібен такий кіт? Ну, хіба що, Лисичці-Сестричці, адже для неї він не просто кіт, а Пан-Коцький, і чому б не спробувати налякати лісових звірів таким паном?!.

Так гадала Лисиця, а як трапилось насправді, давайте поглянемо.

 

20 червня «Ще раз про Червону шапочку»

Події у виставі розвивалися б за відомою казкою Шарля Перро «Червона Шапочка», аби не одне «але». В нашій історії з’являється новий герой – Заєць. Що з цього вийшло, Ви дізнаєтесь, переглянувши нашу виставу.

Цікаві пригоди та веселий настрій гарантовано. Завітайте до театру, діти, і ми розкажемо Вам ще раз про Червону Шапочку!

 

27 червня «Казка з чарівної скрині»

Нова вистава створена за мотивами народної казки «Колобок». І ось уявіть, що наш маленький герой втік із дому… Що ж його чекає? Цікаві пригоди чи небезпека?

Ми хочемо показати дітям, що втікати із дому — це небезпечно. Цього не можна робити! Адже світ небезпечний. Малеча має знати, що необхідно слухатися батьків.

Вистава ексцентрична, музична та інтерактивна, тому глядачі постійно спілкуються із героями, відповідають на їхні запитання.